برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

نماتد کش بیولوژیک تیسان بی تی

نماتد کش تیسان بی تی حاوی جمعیت مناسبی از باکتری Bacillus thuringiensis (باسیلوس تورینژینسیس) که توانایی کنترل ۸۰-۹۰ درصدی جنسهای مختلفی از نماتدها را دارد. آفت کش و نماتد کش بیولوژیک تیسان بی تی، حاوی باکتری باسیلوس تورنجنسیس (BT) ، برای انسان ومحیط زیست کم خطر است. باکتری BT خاکزی و به طور طبیعی در خاک وجود دارد . در ایران علیه ابریشم باف ناجور در مناطق جنگلی بیشترکاربرددارد. همچنین علیه کرم سیب، آفات سبزیجات و گیاهان گلخانه ای،گیاهان زینتی، جنگل ها و پارک ها قابل استفاده می باشد. آفت کش و نماتد کش بیولوژیک تیسان بی تی به دلیل مزیت های زیادی مانند اثربر روی آفات، نداشتن اثرات ناگوار روی انسان ومحیط زیست و روی حشره غیر هدف مانند شکار گرها وپارازیت ها ، هزینه کم،اثر تخصصی آن و کاربرد راحت جزء لاروکش های پرمصرف می باشد. همچنین این حشره کش مقاومت در آفت هدف ایجاد نمی کند.

مزایای استفاده از این آفت کش

۱- مناسب برای جنسهای مختلف نماتد

۲- قابل استفاده در گلخانه ها، باغات و زمینهای زراعی

۳- عدم نیاز به از بین بردن بوته ها در هنگام مصرف

۴- استفاده آسان به هنگام آبیاری

۵- قیمت مناسب

نحوه مصرف نماتدکش بیولوژیک تیسان بی تی

نحوه و دز مصرف آفت کش و نماتدکش بیولوژیک تیسان بی تی در تصویر زیر آورده شده است. برای رعایت دز مصرف این نماتدکش حتما با کارشناسان نارنج اسپادانا تماس بگیرید.

میزان مصرف نماتد کش تیسان بی تی

خرید نماتد کش بیولوژیک تیسان بی تی از نارنج اسپادانا

برای خرید نماتد کش بیولوژیک تیسان بی تی  می توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا استفاده کنید. مهندسان نارنج اسپادانا تلاش می کنند تا با مشاوره تخصصی کامل و همه جانبه ابتدا کودها و سموم کشاورزی مورد نیاز شما را تشخیص دهند تا انتخاب درست و مناسبی انجام دهید. انتخاب درست و آگاهانه به صرفه جویی مالی کمک بسیاری می کند. همچنین انتخاب کود و سم کشاورزی همراه با مشاوره به شما کمک می کند محصولی تهیه کنید که مشکلات و نیازهای شما را بدرستی برطرف کند تا بهتر و سریعتر از مصرف کودها و سموم پاسخ ببینید. برای مشاوره با کاشناسان نارنج اسپادانا می توانید با شماره های تماس زیر، البته به غیر از روزهای تعطیل) تماس بگیرید و مشکلات خود در زمینه کشاورزی و باغداری را مطرح کنید. همچنین مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا دارای آزمایشگاه مجهز خاک و آب کشاورزی است که شما می توانید نمونه خاک زمین، باغ یا گلخانه خود را برای آزمایشگاه ارسال کنید.

۰۹۱۱۱۲۹۸۹۷۹

۰۹۱۳۳۷۵۲۷۳۴

کانال ایتا نارنج اسپادانا

نارنج اسپادانا