برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

کود بیولوژیک روت استارت تیسان

کود بیولوژیک تیسان روت استارت

کود بیولوژیک تیسان روت استارت شامل ۴ میکرو ارگانیسم قدرتمند تریکودرما هاریزانوم (terichoderma harzianum) باسیلوس سوبتیلیس (bacillus subtilis)، ازتوباکتر سالینستریس (aztobacter salinestris) سودوموناس فلورسنس (pseudomonas fluorescens) است. کود ریشه زا روت استارت همراه با اسید هیومیک، اسید فولویک و عصاره جلبک دریایی فرمولاسیون شده است که بعث ارتقا سلامت و رشد ریشه می شود. و در باغات، مزارع و گلخانه ها مورد استفاده می شود.

فواید و مزایای کود ریشه زا روت استارت

کود بیولوژیک روت استارت بخاطر خاصیت زیستی بودن بسیار برای محیط زیست مفید است. فواید این کود برای گیاهان به قرار زیر است.

  • افزایش و توسعه ریشه
  • افزایش سلامت گیاه
  • افزایش تحمل گیاه در برابر تنش و استرس
  • افزایش تحمل گیاه به شوری
  • کاهش PH در خاک های قلیایی

روش مصرف روت استارت

روش مصرف کود زیستی ریشه زا

نحوه اثر گذاری روت استارت

ماحصل استفاده از مصرف کود زیستی روت استارت شاهد کاهش مصرف کودهای شیمیایی ازته و فسفاته و همچنین کاهش مصرف سموم شیمیایی قارچکش خواهید بود. تیسان روت استارت با تولید آنتی بیوتیک های مختلف ضد قارچی و همچنین رقابت غذایی سبب افزایش سلامت ریشه و گیاه می شود. همچنین با آزاد سازی آنزیم ها و متابولیت های دیگر در کنار اسید هیومیک و فولویک اسید سبب اصلاح خاک، تسریع جذب مواد غذایی و بهبود رشد می شود. جهت افزایش عملکرد، مصرف این محصول با قارچکش بیولوژیک پارس باسیل توصیه می شود.

خرید کود روت استارت از نارنج اسپادانا

برای خرید کود ریگولاتور می توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا استفاده کنید. مهندسان نارنج اسپادانا تلاش می کنند تا با مشاوره تخصصی کامل و همه جانبه ابتدا کودها و سموم کشاورزی مورد نیاز شما را تشخیص دهند تا انتخاب درست و مناسبی انجام دهید. انتخاب درست و آگاهانه به صرفه جویی مالی کمک بسیاری می کند. همچنین انتخاب کود و سم کشاورزی همراه با مشاوره به شما کمک می کند محصولی تهیه کنید که مشکلات و نیازهای شما را بدرستی برطرف کند تا بهتر و سریعتر از مصرف کودها و سموم پاسخ ببینید. برای مشاوره با کاشناسان نارنج اسپادانا می توانید با شماره های تماس زیر، البته به غیر از روزهای تعطیل) تماس بگیرید و مشکلات خود در زمینه کشاورزی و باغداری را مطرح کنید. همچنین مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا دارای آزمایشگاه مجهز خاک و آب کشاورزی است که شما می توانید نمونه خاک زمین، باغ یا گلخانه خود را برای آزمایشگاه ارسال کنید.

۰۹۱۱۱۲۹۸۹۷۹

۰۹۱۳۳۷۵۲۷۳۴

نارنج اسپادانا