برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

ریجنسول اددجوانت

کانال ایتا نارنج اسپادانا

رجینسول ادجوانت صابون محلول پاشی است که برای تسهیل در پخشیدگی و بهبود جذب و انتقال سموم محلول در آب سپرده می شود. این محصول باعث افزایش پوشش و انتقال کود حشره کش علف کش و قارچ کش ها حتی در آب سرد می گردد و عاری از هر گونه سمیت برای انسان و گیاه است. چنانچه با توصیه ذیل مصرف گردد تا ۵۰ درصد کارایی مصرف سم را نیز کاهش خواهد داد. استفاده از این محصول برای ترکیب با سموم در باغات گیاهی زراعی و گلخانه ها توصیه می گردد.

چگونگی مصرف کود رجینسول ادجوانت

کود ادجوانت از کودهای مایع شرکت راویس است. این کود مویان جهت افزایش کارایی سموم و کودها در محصولات کشاورزی است که برای تسهیل در پخشیدگی و جذب و انتقال سموم استفاده میشود. این محصول باعث افزایش پوشش و انتقال کود، حشره کش، علفکش و قارچکش ها حتی در هنگام استفاده از آب سرد میگردد و عاری از هرگونه سمت برای انسان و گیاه است. چنان چه طبق توصیه مصرف گردد کارایی را افزایش داده و تا ۵۰ در صد میزان مصرف سم را کاهش خواهد داد. استفاده از این محصول در باغات، گیاهان زراعی و گلخانه ها توصیه میگردد.

درختان میوه: ۲۵۰ میلی لیتر در۱۰۰۰ لیتر آب

مزارع: ۱۰۰ میلی لیتر در ۴۰۰ لیتر آب

ادجوونت

خرید کود رجینسول ادجوانت از مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا

برای خرید کود رجینسول ادجوانت می توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا استفاده کنید. مهندسان نارنج اسپادانا تلاش می کنند تا با مشاوره تخصصی کامل و همه جانبه ابتدا کودها و سموم کشاورزی مورد نیاز شما را تشخیص دهند تا انتخاب درست و مناسبی انجام دهید. انتخاب درست و آگاهانه به صرفه جویی مالی کمک بسیاری می کند. همچنین انتخاب کود و سم کشاورزی همراه با مشاوره به شما کمک می کند محصولی تهیه کنید که مشکلات و نیازهای شما را بدرستی برطرف کند تا بهتر و سریعتر از مصرف کودها و سموم پاسخ ببینید. برای مشاوره با کاشناسان نارنج اسپادانا می توانید با شماره های تماس زیر، البته به غیر از روزهای تعطیل) تماس بگیرید و مشکلات خود در زمینه کشاورزی و باغداری را مطرح کنید.

۰۹۱۱۱۲۹۸۹۷۹

۰۹۱۳۳۷۵۲۷۳۴

۰۹۱۳۴۹۲۵۲۴۱

نارنج اسپادانا