برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

کود ارگاسنس (کود اصلاح خاک اسپانیایی)

کود ارگاسنس عصاره طبیعی فرآوری شده از بقایای لیگنینی گیاهی است که حاوی اسید های آلی، قندهای آلی، آنزیم ها و سایر محرک های رشدی گیاه می باشد. همچنین حاوی عناصر آهن و منیزیم بوده که در رفع کمبود این عناصر و افزایش سبزینه گیاه موثر می باشند. استفاده از این محصول علاوه بر فعال کردن متابولیسم های طبیعی گیاه سبب بهبود و احیاء خاک شده و جمعیت میکروبی آن را ارتقا میدهد. هدف اصلی استفاده از آن، بهبود فرایندهای فیزیولوژیکی گیاه، افزایش مقاومت به انواع تنش های زیستی و غیرزیستی و آزاد سازی عناصر غذایی خاک می باشد، که همگی در افزایش میزان تولید محصول موثر می باشند. ارگاسنس را می‌توان به منظور ریشه زایی بیشتر، جذب عناصر غذایی، فعال کردن میکرو ارگانیزم‌های خاک استفاده کرد (با افزایش میکرو ارگانیزم های مفید خاک جمعیت میکرو ارگانیزم های مضر خاک کاهش می یابد). برای آشنایی بیشتر با کود اصلاح خاک ارگاسنس پیشنهاد می کنم ویدئو زیر را با دقت تماشا کنید.

نحوه و میزان مصرف کود ارگاسنس

میزان مصرف ارگاسنس ۱۰ لیتر در هکتار است و در مواقعی که مشکل شوری داشته باشیم و جذب عناصر کم باشد نیز می‌توانیم از این محصول استفاده کنیم. این ماده به واسطه ph حدودا ۴/۵ که دارد زمانی که وارد خاک می‌شود خاک را نیز اسیدی می‌کند و مواد غذایی داخل خاک را آزاد و باعث جذب عناصر غذایی می‌شود از طرفی در مبارزه با بیماریهای قارچی مضر نیز به دلیل افزایش میکرو ارگانیزم‌های مفید خاک توسط این محصول می‌تواند مفید باشد.

خرید ارگاسنس همراه با مشاوره کشاورزی و باغداری

 برای خرید مطمئن همیشه نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات از متخصصان است. اگر قصد خرید کود اصلاح خاک ارگاسنس دارید، پیشنهاد میکنم با مشاوران کشاورزی و باغداری مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا تماس بگیرید و گقتگوهای لازم را انجام دهید. برای مشاوره خرید این محصول می توانید با شماره ۰۹۱۳۳۷۵۲۷۳۴ تماس بگیرید.

کانال ایتا نارنج اسپادانا

نارنج اسپادانا