برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

کود مرغی مایع ژئورایز نارنج اسپادانا

کود مرغی مایع نارنج اسپادانا ژئورایز (Georise) به عنوان یکی از بهترین کود های مرغی ارگانیک سبب بهبود خصوصیات فیزیکوشیمیایی اراضی کشور کشاورزی می گردد. این محصول با داشتن ماده آلی بالا و انواع ترکیبات قندی باعث افزایش فوق العاده جمعیت میکروارگانیسم ها در محیط اطراف ریشه می شود که با ترشح انواع اسیدهای آلی توسط همین میکروارگانیسم ها، شرایط مساعدی برای جذب بالای عناصر غذایی توسط گیاه فراهم می شود. در ضمن به دلیل دارا بودن درصد قابل توجهی نیتروژن، فسفر و پتاسیم اثرات بسیار مثبتی بر کیفیت و عملکرد محصولات باغی زراعی و گلخانه ای خواهد داشت.

کود مرغی مایع نارنج اسپادانا ژئورایس

تجزیه ضمانت شده کود مرغی مایع ژئورایز

کود مرغی مایع ژئورایز نارنج اسپادانا دارای ترکیبات مناسب برای ارضی کشاورزی است که در زیر جدول تجزیه ضمانت شده آن ارائه می شود.

جدول عناصر تجزیه ضمانت شده ژئورایس

دستور العمل مصرف کود مرغی Georise

کود آلی مرغی مایع ۸٫۲٫۸ نارنج اسپادانا به تنهایی یا همراه با سایر کودها بصورت مصرف خانگی و همراه با آبیاری پای ریشه گیاهان قابل استفاده می شود. مصرف این کود در طول دوره رشد گیاهان در مرحله پنجه رنی، رشد رویشی و همچنین مرحله زایشی توصیه می گردد.

میزان مصرف کود مرغی نارنج اسپادانا

برای گیاهان باغی، زراعی و گلخانه ای ۲۰ تا ۴۰ لیتر در هکتار

فروشگاه نارنج اسپادانا

خرید کود مرغی مایع ژئورایز از نارنج اسپادانا

برای خرید کود مرغی مایع نارنج اسپادانا ژئورایز می توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا استفاده کنید. مهندسان نارنج اسپادانا تلاش می کنند تا با مشاوره تخصصی کامل و همه جانبه ابتدا کودها و سموم کشاورزی مورد نیاز شما را تشخیص دهند تا انتخاب درست و مناسبی انجام دهید. انتخاب درست و آگاهانه به صرفه جویی مالی کمک بسیاری می کند. همچنین انتخاب کود و سم کشاورزی همراه با مشاوره به شما کمک می کند محصولی تهیه کنید که مشکلات و نیازهای شما را بدرستی برطرف کند تا بهتر و سریعتر از مصرف کودها و سموم پاسخ ببینید. برای مشاوره با کاشناسان نارنج اسپادانا می توانید با شماره های تماس زیر، البته به غیر از روزهای تعطیل) تماس بگیرید و مشکلات خود در زمینه کشاورزی و باغداری را مطرح کنید. همچنین مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا دارای آزمایشگاه مجهز خاک و آب کشاورزی است که شما می توانید نمونه خاک زمین، باغ یا گلخانه خود را برای آزمایشگاه ارسال کنید.

۰۹۱۱۱۲۹۸۹۷۹

۰۹۱۳۳۷۵۲۷۳۴

مجوز کود مرغی مایع نارنج اسپادانا

نارنج اسپادانا