برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

همایش تخصصی تغذیه گلخانه ها اصفهان(رایگان)

همایش تخصصی تغذیه گلخانه چه هدفی دارد؟ احداث گلخانه سرمایه ی زیادی را صرف خود می کند. بنابراین استفاده از کودهای مناسب برای محصولات گلخانه ای اهمیت بالایی دارد. کودهای مناسب و باکیفیت کمک می کند افزایش بهره وری گلخانه بالا برود و بازگشت سرمایه مورد نیاز برای گلخانه داران عزیز انجام شود. بخاطر اهمیت انتخاب و استفاده از کودهای گلخانه ای، مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا قرار دارد همایش تخصصی معرفی محصولات نوترکیب گلخانه ای در شهر نجف آباد برگزار کند.

در همایش تخصصی تغذیه گلخانه قرار است چه اتفاقی بیفتد

در این بخش برنامه همایش تخصصی کودهای گلخانه معرفی و تشریح می شود.:

  1. معرفی کامل مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا ( در این قسمت همایش به معرفی کامل شرکت نارنج اسپادانا و کادر مشغول در آن و تمامی برنامه های اجرایی آن اعم از کارشناسی باغات، گلخانه ها و زمین های زراعی و همچنین انجام آزمایشات آب وخاک توصیه غذایی برای کشاورزان و در ادامه به معرفی تمامی محصولات و برندهای کودی و سموم  قابل توزیع در شرکت پرداخته میشود.)

مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا نمایندگی محصولات کودی با کیفیت و وارداتی شرکت راویس کشت مهام و سیطره تجارت سبز و همچنین نمایندگی سموم شرکت داروگستر را دارا می باشد. مجمتع کشاورزی نارنج اسپادانا اخیرا به تولید کودهای با کیفیت تحت عنوان ژیورایز اقدام کرده که در این همایش به معرفی این محصولات نیز پرداخته میشود.

این فیلم را تا انتها مشاهده کنید، اگر می خواهید بدانید چه کودهایی در این گلخانه استفاده شده در این همایش شرکت کنید

  1. سخنرانی جناب مهندس کلیچ در مورد کود های انحصاری شرکت نارنج اسپادانا(برند ژیورایز) و همچنین کودهای شرکت سیطره تجارت سبز(برند ژیگاس) و معرفی کامل این کودها
  2. سخنرانی جناب مهندس هراتی موسس و مدیر تولید شرکت راویس کشت مهام در مورد تمامی محصولات این شرکت، فرمولاسیون و کاربرد آنها و پروژه های اجرایی در مورد پایلوت محصولات این شزکت(محصولات این شرکت تحت لیسانس اتحادیه اروپا و وارداتی و ساخت کشور اسپانیا می باشد. محصولات کودی این شرکت شامل کودهای مایع و جامد می باشد.

ما نیز برای اطمینان از کیفیت محصولات چندین طرح اجرایی پایلوت را در گلخانه های اصفهان انجام دادیم و مستندات آن در این همایش نشان داده میشود.

  1. سخنرانی نماینده شرکت داروگستر در مورد تمامی سموم این شرکت و نحوه توزیع ان
  2. درآخر نیز بعد از اتمام معرفی محصولات آفر های ویژه ای برای فروش به شرکت کنندگان محترم حاضر در جلسه داده میشود.
  3. پذیرایی از مدعوین به صرف ناهار

چرا وقت گذاشتن و  شرکت در این همایش برای من گلخانه دار مفید است؟

من گلخانه دار دغدغه های مشخصی دارم که مربوط به امروز نیست بلکه این نگرانی ها و مشکلات از گذشته می آید و تا آینده هم ادامه خواهد داشت. بله نگرانی هم محصول بی کیفیت است که خستگی را به جان من هنوز باقی می گذارد. بله دغدغه ی من آفات و بیماری های و بویژه تغذیه گلخانه ام هست که کل سرمایه ی زندگی و خانواده ام را به خطر می اندازد. تمام فکر من پیدا کردن کودی است که به افزایش بار گلخانه ی من کمک کند و از رشد نکردن آنها جلوگیری کند. بنابراین اگر جایی باشد که بتوانم راه حلی برای تمامی مشکلات و چالش های گلخانه ام پیدا کنم پس یک لحظه هم صبر نمی کنم در یک همایش تخصصی گلخانه شرکت می کند. چون ممکن است این همایش الان از من وقتی بگیرد، ولی قرار است در آنجا مطالبی به من آموزش بدهند که تمام نگرانی های من را در مورد آینده گلخانهام برطرف می کند. همچنین این همایش به من کمک می کند بهتر بتوانم آفات و بیماری های گلخانهی باغم را کنترل کنم و پرباری درختان باغم را فزونی ببخشم.

همایش گلخانه ای

چه کسانی می توانند در همایش تخصصی تغذیه گلخانه شرکت کنند؟

همایش تخصصی تغذیه  گلخانه برای تمامی گلخانه داران عزیز طراحی و تهیه شده است. گلخانه داران عزیز در هر کجای ایران که هستند می توانند در این همایش عالی و منحصر به فرد شرکت کنند و در مورد روش های نوین مدیریت گلخانه خود مطالب خوبی از مدرسان همایش آموزش ببینند. البته سایر افرادی که شاید در حال  حاضر گلخانه دار نیستند ولی قصد دارند در آینده ای نزذیک وارد این فعالیت هیچان انگیز شوند می توانند در این همایش شرکت کنند.

ما توصیه می کنیم در این همایش شرکت کنید چون….

شاید فرصت های کمی پیش آید که مهندسان کشاورزی و کارشناسان گلخانه در دسترس گلخانه داران عزیز باشند آن هم بصورت حضوری و مستقیم. این همایش این فرصت را برای شما گلخانه دار عزیز پیش می آورد تا یک روز صبح تا بعد از ظهر با کارشناسان گلخانه در ارتباط مستقیم باشی و سوالات خود را از وی بپرسید. به غیر از پرسش سوالات و گرفتن پاسخ های آنها، که این پاسخ ها می تواند نقش مهمی در افزایش پرباری گلخانه ی شما داشته باشد، در هر سخنرانی کارشناسان، در مورد آزمایش خاک گلخانه، توصیه کودی و تغذیه گلخانه و نحوه کنترل و از بین بردن آفات آنها، می توانید مطالب بسیاری بیاموزید. این آموزش ها می تواند بسیار از نگرانی های شما را  در مورد مدیریت گلخانه کم کند.

کوددهی گوجه فرنگی گلخانه ای

از طرف دیگر در این همایش بسیاری از گلخانه داران دیگری هم هستند که می تواند با آنها به گپ و گفت کنید و به اشتراک تجربیات و مشکلات باغات هم بپردازید. همچنین با توجه و گوش دادن به سوالاتی که دیگر گلخانه داران از مهندسان کشاورزی می پرسند، با مشکلات دیگر گلخانه و راه حل های آن آشنا شوید.

پاسخ به سوالاتی در مورد همایش

زمان و مکان برگزاری همایش کی هست؟

هفته اول اسفند ماه در شهر نجف آباد اصفهان

برای شرکت در همایش باید چکار کنیم؟

شما می توانید با ارسال پیامکی با متن «ثبت نام در همایش گلخانه» به شماره ۰۹۱۳۳۷۵۲۷۳۴  درخواست شرکت در همایش را ثبت کنید. پس از ارسال پیامک به شماره ذکر شده کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و اطلاعات لازم را به شما ارائه می دهند و ثبت نام شما را انجام می دهند.

آیا برای ثبت نام در این همایش باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

خیر، این همایش برای گلخانه داران رایگان است

از ویژگی های و پیشنهادات  این همایش چیست؟

از ویژگی ها و پیشنهادات همایش به قرار زیر است:

  • ۵۰ درصد تخفیف آزمایش خاک و آب برای گلخانه داران شرکت کنند
  • ویزیت رایگان گیاهپزشک از گلخانه شما 
  • تخفیف های استثنایی برای خرید کودهای گلخانه ای در روز همایش

درباره مدرسان همایش توضیح بیشتری بدهید؟

اساتید و مدرسان همایش از جمله نخبگان صنعت کشاورزی و گلخانه هستند که علاوه بر داشتن دانش کافی در زمینه کشاورزی و گلخانه داری، دارای تجربه بالای کار و فعالیت حرفه ای در ارتباط با گلخانه هستند

آیا می توانیم سوالات خود را از مدرسان همایش بپرسیم؟

بله در همایش زمانی برای پرسش و پاسخ در نظر گرفته شده است تا شما عزیزان سوالات خود را از مدرسان همایش بپرسید.

این همایش توسط چه سازمان و شرکتی برگزار می شود؟

این همایش توسط مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا برگزار می شود. البته در این مسیر سایت جوانه بان همراه و همکار نارنج اسپادانا است.

آیا در این همایش پذیرایی هم وجود دارد؟

بله هم پذیرایی وجود دارد و هم ناهار در خدمت شرکت کنندگان عزیز هستیم

آیا این همایش به ما مدرکی می دهد؟

خیر این همایش مدرک به شما ارائه نمی دهد.

آیا پس از همایش می توانم ارتباط خود را با کارشناسان مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا حفظ کنم برای انجام مشاوره؟

بله می توانید بصورت تلفنی و آنلاین با کارشناسان نارنج اسپادانا در ارتباط باشید و همچنین کارشناسان نارنج اسپادانا می توانند جهت بازدید به باغات شما بیایند.

نارنج اسپادانا