برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

کود میکرو آلی نوژآن

کود میکرو آلی نوژاان یک کود میکرو آلی محرک رشد و زایشی است. کود میکرو نوژان حاوی عناصر میکرو بر پایه کلات گری میکروبی است. در این کود میکرو آلی درصد مواد شیمیایی کمتر از یک درصد است. عناصر موجود در این کود به روش سنتز میکروبی، بصورت قابل جذب برای گیاهان تبدیل شده است. در این کود از کلاتورهای شیمیایی مرسوم استفاده نشده است.

مزایای استفاده از کود میکرو نوژان

استفاده از کود میکرو آلی نوژآن با توجه به خاصیت زیستی بودن آن، برای باغداران و کشاورزان عزیز بسیار است. بخشی از این مزایا در زیر بصورت مختصر بیان می شود.

  • کاملا سازگار با محیط زیست
  • میزایای کلات آلی عدم آبشویی
  • عدم ایجاد تنش
  • تأثیر پایدار و نرم
  • سازگاری با تمام سموم و کودها
  • تأثیر چشم گیر در گل انگیزی دارد
  • نگهداری شکوفه و بار و افزایش وزن بار

آنالیز کود میکرو نوژآن

نحوه مصرف

قبل از مصرف ظرف محتوی کود را به خوبی تکان دهید.

مصرف محلول پاشی سه در هزار لیتر
همراه ابیاری پنج لیتر درهکتار

میکرو نوژان

خرید کود میکرو آلی نوژآن از نارنج اسپادانا

برای خرید کود میکرو نوژان می توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا استفاده کنید. مهندسان نارنج اسپادانا تلاش می کنند تا با مشاوره تخصصی کامل و همه جانبه ابتدا کودها و سموم کشاورزی مورد نیاز شما را تشخیص دهند تا انتخاب درست و مناسبی انجام دهید. انتخاب درست و آگاهانه به صرفه جویی مالی کمک بسیاری می کند. همچنین انتخاب کود و سم کشاورزی همراه با مشاوره به شما کمک می کند محصولی تهیه کنید که مشکلات و نیازهای شما را بدرستی برطرف کند تا بهتر و سریعتر از مصرف کودها و سموم پاسخ ببینید. برای مشاوره با کاشناسان نارنج اسپادانا می توانید با شماره های تماس زیر، البته به غیر از روزهای تعطیل) تماس بگیرید و مشکلات خود در زمینه کشاورزی و باغداری را مطرح کنید. همچنین مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا دارای آزمایشگاه مجهز خاک و آب کشاورزی است که شما می توانید نمونه خاک زمین، باغ یا گلخانه خود را برای آزمایشگاه ارسال کنید.

۰۹۱۱۱۲۹۸۹۷۹

۰۹۱۳۳۷۵۲۷۳۴

 

نارنج اسپادانا