برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

کود میکرو برند ژئورایز(ریز مغذی)

کود میکرو کمپلت معدنی ژئورایز

کود میکرو ژئورایز چیست؟ کود پودری میکرو کمپلت معدنی ژئورایز یکی از کودهای پرکاربرد کشاورزی برای رفع عناصر ریز مغذی مورد نیاز گیاهان است. این کود دارای ویژگی هایی متعددی است که در زیر بصورت مختصر بیان می شود:

کانال ایتا نارنج اسپادانا

  • ترکیبی کامل حاوی کلیه عناصر ریز مغذی مورد نیاز گیاه به همراه نیتروژن، منیزیم و گوگرد
  • حاوی مقدار قابل توجه گوگرد محلول برای بهسازی محیط کشت گیاه
  • حاوی مواد اولیه با کیفیت بالا و فاقد فلزات سنگین، کلر و سدیم
  • کاملا مناسب مصرف در خاک های شور و قلیا
  • ایده آل برای مصرف در کلیه گیاهان زراعی شامل غلات، دانه های روغنی مانند کلزا، آفتابگردان، سویا، گیاهان صنعتی مانند پنبه، نیشکر ، سیب زمینی، پیاز و چغندر قند، گیاهان علوفه ای مانند یونجه، ذرت و ذرت خوشه ای و گیاهان دارویی
  • جهت رفع کمبود عناصر میکرو در گیاهان

میکرو معدنی

خرید کود میکروبرند ژئورایز از نارنج اسپادانا

برای خرید کود میکرو ژئورایز می توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا استفاده کنید. مهندسان نارنج اسپادانا تلاش می کنند تا با مشاوره تخصصی کامل و همه جانبه ابتدا کودها و سموم کشاورزی مورد نیاز شما را تشخیص دهند تا انتخاب درست و مناسبی انجام دهید. انتخاب درست و آگاهانه به صرفه جویی مالی کمک بسیاری می کند. همچنین انتخاب کود و سم کشاورزی همراه با مشاوره به شما کمک می کند محصولی تهیه کنید که مشکلات و نیازهای شما را بدرستی برطرف کند تا بهتر و سریعتر از مصرف کودها و سموم پاسخ ببینید. برای مشاوره با کاشناسان نارنج اسپادانا می توانید با شماره های تماس زیر، البته به غیر از روزهای تعطیل) تماس بگیرید و مشکلات خود در زمینه کشاورزی و باغداری را مطرح کنید. همچنین مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا دارای آزمایشگاه مجهز خاک و آب کشاورزی است که شما می توانید نمونه خاک زمین، باغ یا گلخانه خود را برای آزمایشگاه ارسال کنید.

۰۹۱۱۱۲۹۸۹۷۹

۰۹۱۳۳۷۵۲۷۳۴

نارنج اسپادانا